CAST d.o.o.

Kontakt

CAST d.o.o.
Malteška cesta 57,
3313 Polzela

Tel.: +386 (0)3 705 04 00
E-pošta: info@hyundai-kralj.si / servis@hyundai-kralj.si


ODPIRALNI ČAS:
Salon vozil : ponedeljek - petek 8h-17h, sobota 8h-12h
Servis vozil : ponedeljek - petek 8h - 16h

 

POLETNI ODPIRALNI ČAS (od 1. junija do 1. oktobra)
Salon vozil : ponedeljek - četrtek 8h-18h, petek 8h-17h, sobota 9h-12h
Servis vozil : ponedeljek - petek 8h - 16h
 

OSEBJE AC Kralj - CAST d.o.o. - Polzela

Aleš Kralj – direktor

Tel.:   03 70 33 335
Fax.:   03 70 50 401
GSM.:   041 681 383
E: ales@hyundai-kralj.si
Ale Kralj
Janez Grofelnik – vodja poprodaje

Tel.:   03 70 33 333
Fax.:   03 70 50 401
GSM.:   051 386 920
E: janez@hyundai-kralj.si
Janez Grofelnik
Miran Grebovšek – vodja prodaje

Tel.:   03 70 50 400
Fax.:   /
GSM.:   051/ 622 493
E: prodaja@hyundai-kralj.si
Miran Grebovšek
Milan Brunšek – vodja servisa

Tel.:   03 70 33 333
Fax.:   /
GSM.:   /
E: milan@hyundai-kralj.si
Milan Brunšek
Anže Strnad – mehanik-specialist

Tel.:   03 70 33 333
Fax.:   /
GSM:   /
E: anze@hyundai-kralj.si
Anže Strnad
Marko Klančnik – vodja kleparsko ličarske delavnice

Tel.:   03 70 33 333
Fax.:   03 70 50 400
GSM:   041864461
E: jani@hyundai-kralj.si
Marko Klančnik

OSEBJE AC Kralj - CAST d.o.o. - Slovenj Gradec

Roman Stanko – vodja prodaje Renault

Tel.:   02 88 46 480
Fax.:   02 88 57 614
GSM.:   070 450 000
E: prodaja.renault@cast.si
Roman Stanko
Maja Herman - vodja prodaje

Tel.:   02 88 21 662
Fax.:   02 88 57 614
GSM.:   070 450 222
E: maja.herman@hyundai-kralj.si
Maja Herman
Danilo Jakopič - vodja servisa Hyundai

Tel.:   02 88 57 613
Fax.:   02 88 57 614
GSM.:   070 450 222
E: danilo@hyundai-kralj.si
Danilo Jakopič
Darija Oder - sprejemnica vozil Renault

Tel.:   02 88 57 613
Fax.:   02 88 57 614
GSM:   070 450 111
E: servis.renault@cast.si
Darija Oder
Gabrijel Pusič - vodja poprodaje

Tel.:   02 88 57 613
FAX.:   02 88 57 614
GSM:   070 450 111
E: gabrijel@cast.si
Gabrijel Pusič
Peter Pirečnik - vodja servisa Renault

Tel.:   02 88 57 613
Fax.:   02 88 57 614
GSM:/
E: servis.renault@cast.si
Peter Pirečnik
Boris Kotnik - mehanik specialist

Tel.:   02 88 57 613
Fax.:   /
GSM.:   /
E:   /
Boris Kotnik